« Ožujak 2024 »

OBAVIJESTI S PRODAJNOG ŠTANDA ZADRUGE "GROFEKI"

Posljednji je tjedan nastave i zadnja prilika da svoj bor ukrasite jedinstvenim ukrasima ili nekome poklonite predivne ručno rađene poklone pod bor. Ostalo je još nešto suvenira i radova koji se mogu kupiti još ovaj tjedan ususret Božiću.

Požurite po svoje :)

U galeriji slika pogledajte što se još nudi.

Makrame visilica za cvijeće dužine oko 1 metar. Tehnika makramea je nešto novo što smo uveli u školsku zadrugu unazad 2 godine i djeca se jako dobro u njoj snalaze. Sigurno su nekima od Vas poznate iz djetinjstva ako su vaše mame ili bake izrađivale slične visilice od špage ili ukrasne zidne "tepihe" u ovoj tehnici. Sada su opet u modi i lijepo mogu nadopuniti svaki interijer i cvijeću dati priliku da dobije zasluženo počasno mjesti na nekom zidu ili da visi sa stropa.

Zidni makrame križ u dimenziji cca 15 x 23 cm. Zašto ne klasične drvene križeve zamijeniti pletenim ručnim radom djece naše škole i sebe ili nekoga obradovati jedinstvenim poklonom. Križevi dolaze u dvije varijante: bijeli s drvenim (u pozadini) ili pletenim (na slici) kuglicama, te crno-bijeli s drvenim kuglicama.

Bijeli čupavi gnomovi su se djeci jako svidjeli, te smo ih izradili još kako bi svi koji žele mogli kupiti svoj primjerak. Makrame patuljaka je ostalo još par. U ponudi su još i šareni svijećnjaci od gipsa s lučicama.

Preostalo je još svega nekoliko bijelih gipsanih svijećnjaka i makrame anđela, kuglica od češera i makrame privjesaka za ključeve...

...kao i gipsanih ukrasa za bor i borića od češera na panju.

Veseli nas što podržavate rad "Grofeka" i pozivamo Vas da i dalje budete uz nas.

objavio: Ana Keleminec   datum: 18. 12. 2021.