TERENSKA NASTAVA UČENIKA RAZREDNE NASTAVE U ZAGREB
Autor: Ana Derdić, 29. 4. 2017.

Uživali su u predstavi, šetali  se,  divili  se različitim vrstama životinja. Učenici i učiteljice razredne nastave i Engleskog jezika 27. travnja 2017. godine posjetili su naš glavni grad Zagreb.

U 8:10 sati puni iščekivanja, uzbuđenja i znatiželje učenici razredne nastave s učiteljicama autobusom su krenuli u  pustolovinu.

U kazališta „Žar ptica“ u jednom su dahu i s velikim oduševljenjem pogledali predstavu „Bajka o Žar ptici“ koja je bila predivna. Svi su  bili oduševljeni izvedbom glumaca. Predstava ih  je nasmijala, dirnula njihova srca, ali i mnogo toga naučila. Shvatili su da  Žar pticu ima svatko od nas i da nas ona potiče da budemo bolji i bolji.

Ispunjeni radošću krenuli su u posjet Zoološkom vrtu. Obilazak Zoološkog vrta bio je čaroban za one koji ga još nikada nisu posjetili. Učenici su dobili priliku vidjeti zmije, krokodile, kornjače, leoparde, lavove, majmune i mnoge druge životinje. Tijekom terenske nastave učenici su mnogo naučili o životinjama, njihovim nazivima na engleskom jeziku, staništima i načinima prehrane.

Nakon odmora, sladoleda i igre na igralištu ozarena lica i puni dojmova krenuli su kućama. Ovo je bila zabavna, uzbudljiva i poučna terenska nastava u neposrednoj stvarnosti.